Sento Spa and Health Club 
Marnixplein 1
1015 ZN Amsterdam
020-3301444

Office manager Wendy IJzerman / Nynke Clason office@sento.nl
Sales and Service Manouk Vink manouk@sento.nl                                                                         Arrangementen en beauty/massage reserveringen Sabina Roelofs sabina@sento.nl

Director and Owner Sil en Frank van den Bruele  sil@sento.nl / frank@sento.nl

Sento Medical Robert Kuizenga robert@sento.nl

Route & Bereikbaarheid
Via Google Maps kun je de route naar Sento Spa & Health Club berekenen. Je kunt in de buurt van Sento betaald parkeren.

Naam*
Achternaam
E-mailadres*
Telefoonnummer*
Ik heb interesse in

Opmerking