Sento Spa and Health Club 
Marnixplein 1
1015 ZN Amsterdam
020-3301444

Fitness  afspraken of informatie over personal training trainer@sento.nl

Office manager  informatie over betalingen office@sento.nl

Sales and Service Manouk Vink manouk@sento.nl

Arrangementen en beauty/massage reserveringen Sabina Roelofs sabina@sento.nl

Eigenaren Sil van den Bruele  sil@sento.nl / Wietske Breimer wietske@sento.nl

Sento Medical Robert Kuizenga robert@sento.nl

Route & Bereikbaarheid
Via Google Maps kun je de route naar Sento Spa & Health Club berekenen. Je kunt in de buurt van Sento betaald parkeren.

Naam*
Achternaam
E-mailadres*
Telefoonnummer*
Ik heb interesse in

Opmerking