Sento Spa and Health Club 
Marnixplein 1
1015 ZN Amsterdam
020-3301444

Office manager Nynke Clason office@sento.nl

Sales and Service Manouk Vink manouk@sento.nl

Arrangementen en beauty/massage reserveringen Sabina Roelofs sabina@sento.nl

Management Sil van den Bruele  sil@sento.nl en Wietske Breimer wietske@sento.nl

Sento Medical Robert Kuizenga robert@sento.nl

Route & Bereikbaarheid

Via Google Maps kun je de route naar Sento Spa & Health Club berekenen. Je kunt in de buurt van Sento betaald parkeren.